"Ніс" на передпліччі

Жінка "виростила" собі новий "ніс" на тілі – фото

chu-toulouse.fr

"Пацієнтка почувається дуже добре"

У Франції лікарі відновили ніс на обличчі жінки, провівши складну операцію. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Університетську лікарню Тулузи.

Медики розповіли, що через тривале лікування онкології носової порожнини обличчя пацієнтки було спотворене, внаслідок чого вона протягом чотирьох років жила без носа. Для виправлення цієї проблеми скористалися новітніми технологіями. На передпліччі жінки медики спробували "виростити" новий "ніс".

3D-принтер допоміг відтворити форму носа та надрукувати біоматеріал для заміни хряща, який мав усі властивості тканин людського тіла. Після цього його імплантували на передпліччя. Далі поверх нього фахівці прикріпили трансплантат шкіри, який взяли зі скроневої ділянки пацієнта. Тканина росла два місяці, після чого "ніс" видалили з передпліччя та прикріпили до обличчя пацієнтки.

Ця операція вдало пройшла ще у вересні. У рамках складної операції лікарі з'єднали кровоносні судини на передпліччі жінки з судинами на її обличчі.

"Після 10 днів госпіталізації та 3-тижневого прийому антибіотиків пацієнтка почувається дуже добре", – розповіли медики.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що чоловік, який втратив око, перетворився на "кіборга".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ