Браян Стенлі

Чоловік, який втратив око, перетворився на "кіборга" – відео

bsmachinist / TikTok

Гаджет отримав назву "титанова лампа-череп"

Інженер і розробник машинних прототипів із південної Каліфорнії Браян Стенлі втратив око через рак, але оригінально вирішив цю проблему – на місці ока він розмістив своєрідний ліхтарик. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Futurism.

Американець назвав свою розробку "титановою лампою-черепом". Чоловік жартує, що завдяки цій технології можна читати вночі.

За словами Браяна, око може не нагріватися приблизно 20 годин, а також воно має акумулятор, який забезпечує тривалу автономну роботу. Наразі інженер використовує яскравість ока тільки на половину потужності, але згодом він це змінить.

Цей гаджет вмикається та вимикається завдяки спеціальним датчикам наближення. Користувачі соцмереж вже почали жартівливо називати Стенлі кіборгом і термінатором.

@bsmachinist

До речі, щодо термінаторів – "Дивогляд" розповідав, що Шварценеггер у рожевій панамі зустрівся з гуртом KALUSH Orchestra.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ