пансексуал

Пансексуали: хто це такі і чим відрізняються від інших

Depositphotos

Вперше про пансексуалів заговорили ще у 1974 році

Останнім часом все частіше можна почути новий термін "пансексуал". Що він означає і для кого його доречно використовувати, розповідає "Дивогляд". 

Пансексуалом можна назвати людину, яка не зважає на стать і гендерну ідентичність свого партнера. Тобто, представник цієї спільноти може підтримувати зв'язок з трансгендером або інтерсексуалом (людиною, що має статеві органи протилежної статі). 

Вперше про пансексуалів заговорили ще у 1974 році, коли у статті порталу Тhe New York Times обговорювалася сексуальна революція. Тоді автори відмітили, що бісексуальність стала трендом 1974 року, а на черзі стоїть пансексуальність.

Однак, у ті часи цей напрямок так і не стало модним, а згадали про нього вже у 2010 році. Тоді кілька знаменитостей заявили про свою нетрадиційну орієнтацію. Серед них були акторки Голлівуду Ембер Герд та Шейлін Вудлі. Також зізнанням приголомшили співачки Майлі Сайрус і Кеша.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що ВООЗ планує офіційно визнати третю стать.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ