У США педофіла засудили до 2 років колонії для підлітків-дівчат, бо він вважає себе жінкою – фото

Американський суд засудив до 2-річного ув'язнення у колонії для дівчаток 26-річну Ханну Таббс за те, що вона під час вчинення злочину сексуального характеру щодо 10-річної дівчинки була неповнолітнім чоловіком.

Інцидент стався у 2014 році. Тоді 17-річна Ханна Таббс, яка вважала себе чоловіком і мала ім'я Джеймс Таббс, зайшла до жіночого туалету, схопила 10-річну дівчинку за горло та засунула їй руку в труси.

На щастя, неповнолітню зловмисницю зупинила людина, яка несподівано з'явилася у вбиральні. Згодом Ханну взяли під варту і вона визнала себе винною у цьому. Однак, після цього вона почала ідентифікувати себе як жінка. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Fox News.

Ханна Таббс (Джеймс Таббс)
Ханна Таббс (Джеймс Таббс)
Фото: Fox News

Читайте також:

Після цього окружний прокурор Джордж Гаскон попросив суд призначити Таббс мінімальний термін позбавлення волі і помістити в колонію для підлітків-дівчат, бо:

  • Під час вчинення злочину вона була неповнолітньою.
  • Наразі засуджена ідентифікує себе як жінка.
  • Якщо трансгендерну жінку помістити в установу для дорослих, то вона може постраждати.

У підсумку Ханна опинилася у колонії в Лос-Анджелесі, де вона відбуває покарання разом із дівчатами.

"Таббс уже 26 років і вона не підліток. Тим більше, що в ході досудового розслідування з'ясувалося, що Таббс, будучи чоловіком, зґвалтував двох дітей. Він поводився як дорослий. Також його раніше заарештовували за завдання побоїв, зберігання наркотиків і порушення умов випробувального терміну в штатах Айдахо та Вашингтон", – прокоментував цю ситуацію заступник окружного прокурора Лос-Анджелеса Джон Хатамі.

Заступник окружного прокурора Лос-Анджелеса Джон Хатамі розкритикував діяльність Джорджа Гаскона, який, на його думку, "пожертвував безпекою громадськості, правами жертв і справедливістю, щоб наслідувати власну політичну ідеологію". Він вважає, що це рішення суду – "це несправедливість по відношенню до всіх нас, особливо до молодих жертв".

А що ви думаєте про цю ситуацію? Поділіться своєю думкою у коментарях.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що у США правозахисники дали нове визначення расизму, яке виявилося расистським.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше