Рух проти расизму

У США правозахисники дали нове визначення расизму, яке виявилося расистським

Shutterstock

Тепер дискримінують лише "кольорових людей"

В Антидифамаційній лізі (ADL), яка спочатку боролася з антисемітизмом, дали нове расистське визначення слову "расизм". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Townhall.

Так, у міжнародній неурядовій правозахисній організації спочатку слідували такому визначенню поняття "расизм":

"Расизм – це переконання в тому, що якась раса перевершує іншу, що соціальні та моральні якості людини зумовлені її біологічними характеристиками. Расовий сепаратизм – це переконання, найчастіше засноване на расизмі, яке полягає в тому, що раси повинні залишатися сегрегованими та існувати окремо одна від одної"

Однак, тепер в організації надали перевагу іншому визначенню, яке виявилося расистським:

"Маргіналізація або гноблення кольорових людей, засноване на соціально сконструйованій расовій ієрархії, в якій привілейована позиція віддається білим"

На думку журналістів, ця зміна сприяє розвитку антисемітизму загалом, і сама організація пішла "шляхом поділу (соціуму – "Дивогляд"), а не пошуку зцілення від того, чого вона нібито прагне".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що Ілон Маск розкритикував "культуру скасування" і "борців за соціальну справедливість".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ