"Містичний меч"

"З ним щось не так": в Україні продають "містичний меч" – фото

olx.ua

Вартість становить 30 тис грн

На популярному українському сайті оголошень з'явився "містичний" меч із дивовижними властивостями. Про це повідомляє "Дивогляд".

Згідно вказаній інформації, меч знайшли на Прикарпатті. Він був зламаним, навмисно акуратно оберненим у тканину та закопаним. Після його виявлення провели високоякісні зварювальні роботи.

Однак, після переміщення артефакту до жилого будинку його мешканці зіткнулися з певними проблемами. Так, протягом місяця всі серйозно захворіли, а коли меч винесли з будинку – всі одужали. Потім провели експеримент і все знову повторилося.

"Меч негайно винесли з будинку і знову все чудово з людьми. Хочете – вірте, хочете – ні, але з ним щось не так. Меч продається без торгу. Його епоха невідома, як і кількість смертей на ньому. І що з ним також невідомо. Через дрібниці не турбуйте"

Вартість меча становить 30 тис грн.

 "Містичний меч"
"Містичний меч"
Фото: olx.ua

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що на Одещині помітили снігову "скульптуру" у вигляді чоловічого статевого органу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ