Брітні Спірс

"Ти наволоч": Брітні Спірс розкритикувала свою сестру – чому це сталося

britneyspears / Instagram

Співачка обурена тим, що родичка наживається на її стражданнях

Американська знаменитість Брітні Спірс вирішила публічно негативно прокоментувати діяльність молодшої сестри Джеймі Лінн. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її Instagram.

Відомо, що Джеймі написала та випустила книгу під назвою "Те, що мені варто було сказати", присвячену спогадам про життя Брітні під опікунством батька. Цей твір став національним бестселером, про який сестра знаменитості розповідає на всіляких шоу.

Це обурило Брітні через те, що її родичка наживається на її стражданнях. Саме тому вона розмістила фрагменти шоу за участі сестри та написала наступне:

"Національний бестселер? Час, описаний у твоїй книзі, був неймовірним, Джеймі Лінн...Особливо знаючи, що весь світ уявлення не мав, що насправді робили зі мною! Вся моя сім'я, включно з тобою, каже, що нічого не знали...Дурниця! Вітаю з бестселером...Я зовсім не здивована! Сміливість продати книгу зараз і говорити всіляку нісенітницю...Я хочу, щоб всемогутній Господь зійшов і показав усьому світу, що ти брешеш і робиш на мені гроші! Ти наволоч, Джеймі Лінн"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Бред Пітт закрутив роман із сусідкою.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ