Забіг

На Київщині пройшов благодійний забіг "Марафон незламних" ‒ скільки грошей вдалося зібрати

Суспільне

"Від "Мрії" і до Стоянки"

У Київській області відбувся благодійний забіг "Марафон незламних" за участі волонтерів і усіх охочих. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Суспільне".

Захід пройшов у суботу, 12 листопада, і пролягав через населені пункти, які пережили окупацію рашистів. Зокрема, він стартував від території Антонівського аеропорту.

"Ця локація обиралась заради мрії ‒ до мети. Від "Мрії" і до Стоянки ‒ ключовий момент був, що наша мрія ‒ зробити реабілітаційний центр, допомога нашим військовим", ‒ розповів ветеран-десантник Максим, який взяв участь в операції звільнення Гостомельського аеропорту.

Завдяки цьому забігу вдалося зібрати приблизно 50 тисяч грн для створення "Центру психологічної допомоги та реабілітації військових" на Харківщині. Загалом для цього потрібно 300 тисяч грн. Долучитися до благодійного збору можна на сторінках організаторів напівмарафону у соцмережах.

Бігуни подолали за 2 години 15 хвилин 21 кілометр дистанції. Учасників забігу зустрічали перехожі оплесками в Гостомелі, Бучі та Ірпені.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що відбувся благодійний концерт на підтримку бійців ЗСУ, які втратили кінцівки.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ