кремль

Територія московського кремля стала належати "Укрпошті" – фото

goodfon.ru

Відповідний наказ вже підписаний

"Укрпошта" визнала московський кремль своєю власністю. Відповідний наказ, в якому йдеться про право власності, у своєму Telegram-каналі розмістив гендиректор поштового оператора Ігор Смілянський, повідомляє "Дивогляд".

У наказі встановлено, що території московського Кремля є власністю АТ Укрпошта. У документі гендиректор також наказав:

  1. "Визнати назалежність путіна в.в. від здорового глузду";
  2.  "Визнати територію московського кремля територією АТ Укрпошта та відкрити там відділення для надання поштових та психологічних послуг з індексом 10300".

Наказ стає дійсним з моменту його підписання, а саме з 29 вересня 2022 року. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що з початку війни в Україні "Укрпошта" випустила чотири тематичні марки. Перша з них, під назвою "русскій воєнний корабль, иди на#уй" вийшла у квітні накладом в 1 млн екземплярів і спричинила справжній ажіотаж.

Що цікаво, за кілька днів цю поштову марку розібрали, а після на eBay з'явилося оголошення про її продаж. Поштову марку оцінили у понад $1 тис.

У травні у продаж надійшла друга поштова марка "русскій воєнний корабль... всьо!", яку продали на аукціоні за 5 млн грн. Ця серія патріотичних марок була настільки популярною, що невдовзі "Укрпошта" запустила другу хвилю продажів.

У червні українці могли купити третю марку "Українська Мрія", а у липні четверту – "Доброго вечора, ми з України".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ