"Укрпошта"

"Ласкаво просимо до пекла": "Укрпошта" випустить новий конверт, присвячений успішному контрнаступу ЗСУ – фото

24tv.ua

Конверт буде маркований "Тризубом"

"Укрпошта" анонсувала вихід першого маркованого конверта воєнного часу, що матиме назву "Ласкаво просимо до пекла", повідомляє "Дивогляд".

З початку війни "Укрпошта" регулярно вводить в обіг нові патріотичні марки і конверти, що мають спільну військову тематику. На тлі успіхів ЗСУ у контрнаступі в компанії вирішили додати до колекції конвертів ще один, що символізує цю важливу подію.

"Завдяки нашим ЗСУ відбуваються такі події, що ми не можемо не задокументувати їх так, як це вміє Укрпошта. Ми додали до колекції символічний маркований конверт "Ласкаво просимо до пекла". Думаю, цією фразою можна описати те, що зараз відчувають наші вороги", – написав генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський.

Дизайн конверта обирався шляхом голосування – за дизайн "Ласкаво просимо до пекла" свої голоси віддали понад 200 тис українців.

Ще однією особливістю цього патріотичного конверта є те, що він буде маркований "Тризубом" – новою маркою. 

Конверт "Ласкаво просимо до пекла"
Конверт "Ласкаво просимо до пекла"
Фото: Укрпошта
 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що з початку війни в Україні "Укрпошта" випустила чотири тематичні марки. Перша з них, під назвою "русскій воєнний корабль, иди на#уй" вийшла у квітні накладом в 1 млн екземплярів і спричинила справжній ажіотаж.

Що цікаво, за кілька днів цю поштову марку розібрали, а після на eBay з'явилося оголошення про її продаж. Поштову марку оцінили у понад $1 тис.

У травні у продаж надійшла друга поштова марка "русскій воєнний корабль... всьо!", яку продали на аукціоні за 5 млн грн. Ця серія патріотичних марок була настільки популярною, що невдовзі "Укрпошта" запустила другу хвилю продажів.

У червні українці могли купити третю марку "Українська Мрія", а у липні четверту – "Доброго вечора, ми з України".

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ