Укрпошта

"Укрпошта" припинила роботу на тимчасово окупованих територіях

відкриті джерела

Щойно регіони буде звільнено, поштовий оператор відновить свою роботу

З 1 серпня державна пошта України "Укрпошта" призупинила роботу на тимчасово окупованих територіях. З відповідною заявою виступив гендиректор "Укрпошти" Ігор Смілянський, передає "Дивогляд". 

У повідомленні йдеться, що "Укрпошта" більше не має змоги функціонувати на територіях, які тимчасово перебувають під контролем російської федерації. Зокрема, обмежена можливість й надалі приймати й перераховувати платежі за комунальні послуги, виплачувати пенсії та доставляти інші продукти і товари на тимчасово окуповані території.

Смілянський також відмітив, що наразі існує велика загроза життю працівників, тож ризикувати так було би безглуздо. Разом із цим, не варто виключати ймовірність пограбувань поштамтів з боку російських військових.

Щойно території буде звільнено, поштовий оператор відновить свою роботу.

"Чи є зрадники? Безумовно. Хочу відповісти тим, хто до кінця чесно виконував свою роботу, а також тим, хто перейшов на бік зла, словами Термінатора: We'll Be Back!", – зазначив Смілянський.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що "Укрпошта" випустить нову патріотичну поштову марку.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ