"Укрпошта"

"Укрпошта" запровадила абонемент на купівлю патріотичних марок

24tv.ua

Термін дії абонемента становить п'ять місяців

"Укрпошта" запровадила абонемент на патріотичні поштові марки для українців, повідомляє "Дивогляд". 

Кожен охочий може отримати на свою електронну пошту кількість і перелік марок, що будуть випущені у поточному місяці. Листи, за які необхідно сплатити, надійдуть на пошту у період з 1 по 10 числа місяця. 

За сім днів після виходу останньої марки користувач отримує повний набор марок з печаткою, яких вистачить на місяць. Доставка здійснюється безкоштовно.

Так, у серпні ви зможете отримати два набори, за які необхідно буде сплатити 740 грн:

  • набор на честь Дня Незалежності: марка і конверт першого дня з маркою;
  • марки, присвячені псу Патрону: блок з восьми марок, два конверти першого дня з марками та печатками, два художніх конверти та листівка.

Абонемент діє п'ять місяців. Його вартість становить 1490 грн, а при виборі набору з клясером (альбомом) вартість збільшується до 2940 грн. Оформити абонемент можна за посиланням.

Абонемент стане чудовим варіантом для тих, хто:

  • хоче стати володарем марки, але не має часу або можливості стояти в черзі, або замовити онлайн;
  • не має змоги придбати конверт першого дня з печаткою в Києві;
  • бажає мати всі випущені марки "Укрпошти".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що з початку війни в Україні "Укрпошта" випустила чотири тематичні марки. Перша з них, під назвою "русскій воєнний корабль, иди на#уй" вийшла у квітні накладом в 1 млн екземплярів і спричинила справжній ажіотаж.

Що цікаво, за кілька днів цю поштову марку розібрали, а після на eBay з'явилося оголошення про її продаж. Поштову марку оцінили у понад $1 тис.

У травні у продаж надійшла друга поштова марка "русскій воєнний корабль... всьо!", яку продали на аукціоні за 5 млн грн. Ця серія патріотичних марок була настільки популярною, що невдовзі "Укрпошта" запустила другу хвилю продажів.

У червні українці могли купити третю марку "Українська Мрія", а у липні четверту – "Доброго вечора, ми з України".

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ