Instagram

Instagram визнає фейком контент про так званий "реферундум" на тимчасово окупованих територіях – фото

Shutterstock

Це стосується дописів акаунтів, що "перебувають під контролем росії"

Соціальна мережа Instagram позначає публікації про так званий "референдум" на тимчасово окупованих росією територіях, як фейк, передає "Дивогляд". 

Усі дописи, в яких йдеться про "реферундум" в так званих "ДНР", "ЛНР",  Запорізькій та Херсонській областях, позначаються червоною плашкою з попереджувальним текстом про неправдивість оприлюдненої інформації: "Відсутній контекст. Незалежні експерти з перевірки фактів вважають, що інформація в цій публікації може ввести людей в оману".

Зверху над дописом розміщується ще один напис, який свідчить про те, що обрана сторінка/контент перебуває під контролем росії.

Так, наприклад, відповідне попередження з'являється при переході на відео Першого каналу, в якому звітують про результати "референдумів" на тимчасово окупованих українських територіях і дані про активність людей, які голосують за приєднання Запорізької області до складу російської федерації.

Instagram позначає публікації про так званий "референдум" на тимчасово окупованих росією територіях, як фейк
Instagram позначає публікації про так званий "референдум" на тимчасово окупованих росією територіях, як фейк
Фото: instagram

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Instagram видалив популярний тег #russiaisaterroriststate, бо він "суперечить Правилам спільноти".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ