Pornhub

Instagram видалив акаунт PornHub з понад 13 млн підписниками

Shutterstock

Фахівці назвали причину

Популярна соцмережа Instagram видалила офіційний акаунт сайту PornHub. Що стало причиною цього, розповідає "Дивогляд" із посиланням на The Verge.

На момент видалення в обліковому записі PornHub містилося близько 6,2 тис публікацій і нараховувалося понад 13,1 млн підписників. Контент був переважно безпечним і рекламував відео та їхніх авторів.

Точну причину блокування акаунта Instagram не називає. Лейла Мікельвейт – засновниця руху проти PornHub "TraffickingHub", оприлюднила скріншоти, на яких вказано, що сторінку було видалено через "порушення правил спільноти Instagram".

Варто відмітити, що метою компанії TraffickingHub є сприяння "закриттю Pornhub і притягненню його керівників до відповідальності за сприяння, розповсюдження та отримання прибутку від зґвалтувань, жорстокого поводження з дітьми, торгівлі людьми сексуального характеру та сексуального насильства на основі кримінальних образів".

Разом із цим, ЗМІ вважають, що основною причиною блокування акаунта PornHub став тиск християнських активістів, які виступають за скасування сексуальної роботи і будь-яких проявів комерційної порнографії.

До речі, активістка Мікельвейт раніше мала зв'язки з проєктом Exodus Cry – була в складі християнської групи, яка "хоче покінчити з секс-індустрією".

 

Не дивно, що Лейла Мікельвейт підтримала рішення компанії Meta і разом із цим закликала й інші компанії (Google, Amazon, Microsoft) зробити те саме.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Президент Зеленський прокоментував петицію про легалізацію порно в Україні.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ