Чоловік дивиться порнографічний контент

Легалізація порно в Україні – Президент Зеленський прокоментував відповідну петицію

Shutterstock

Автор петиції вважає, що заборона порнографії породжує корупцію

На офіційному інтернет-представництві Президента України з'явилася петиція про легалізацію порно у нашій державі, яка зібрала необхідну кількість голосів. Як повідомляє "Дивогляд", на цю пропозицію вже відповів Володимир Зеленський.

4 липня 2022 року Сіромський Тарас Михайлович оприлюднив петицію "Про легалізацію еротики та порно на території України". За два місяці вона зібрала 25589 голосів з 25 тис необхідних.

Автор петиції вважає, що заборона порнографії породжує корупцію, оскільки діюче законодавство не надало чіткого визначення тому, що саме варто вважати порнографією, а що є дозволеним еротичним контентом.

Сіромський обґрунтував свою петицію тим, що в суспільстві з "надмірною цензурою" суттєво зростає ризик сексуальних злочинів.

Якою була відповідь Президента України?

Володимир Зеленський, коментуючи цю петицію, звернувся до Конституції України, в якій зазначається, що кожному громадянину гарантується право на свободу думки і слова. Він також згадав закон щодо захисту суспільної моралі, питання якої регулює Кабінет Міністрів. У зв'язку з цим Зеленський передав цю петицію на опрацювання прем'єр-міністру Денису Шмигалю.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на сайті президента України з'явилася "петиція року".

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ