Дівчина зі смартфоном

У додатку "Київ Цифровий" тепер можна голосувати за електронні петиції

Shutterstock

Черговий інструмент е-демократії

У мобільному застосунку "Київ Цифровий" відтепер можна голосувати за електронні петиції. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу КМДА.

За словами керівника цифрової трансформації Києва і заступника голови КМДА Петра Оленича, ця функція стала третім інструментом е-демократії у застосунку після голосування за проєкти Громадського бюджету і дерусифікацію. У "Київ Цифровий" користувачі можуть:

  • переглянути опубліковані на сайті петиції та детальну інформацію про них
  • підтримати петицію
  • відслідковувати прогрес підписаних ними петицій

Зазначимо, що електронна петиція дозволяє громадянам донести свої ініціативи до Київської міської ради. Якщо вона отримає 6000 підписів, то її можуть розглянути та виконати. Петиція може бути присвячена будь-якому питанню, яке належить до компетенції Київської міської ради, Київської міської державної адміністрації та їхніх структурних підрозділів.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що у "Київ Цифровий" додали функцію сповіщення про початок комендантської години.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ