Годинник

У Києві пропонують штрафувати за порушення комендантської години

Depositphotos

А ви підтримуєте цю ідею?

Начальник поліції Києва Іван Вигівський вважає, що потрібно запровадити штрафи за порушення комендантської години. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"За порушення комендантської години хоча б штраф необхідно передбачити. І, можливо, є сенс прописати відповідальність за роботу будівництва під час сигналу повітряної тривоги. А поки що ці моменти на совісті людей тримаються і на повазі одне до одного", – заявив Вигівський.

Окрім цього, правоохоронець поділився своєю думкою щодо відповідальності за проведення масових заходів.

"У воєнний час заборонено проведення будь-яких акцій. Ми розуміємо, що деякі політичні сили під час війни можуть спекулювати на цьому і намагатися розхитувати ситуацію. Немає чіткої законодавчої норми щодо відповідальності за проведення масових заходів під час воєнного стану. Це треба вирішити на законодавчому рівні", – додав він.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що у застосунку "Київ Цифровий" з'явилася нова функція, яка попереджатиме про початок комендантської години.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ