Туман

Прогноз погоди на 28 вересня в Україні

Shutterstock

Водіям, алергікам і людям із бронхо-легеневими недугами треба бути обережними

У середу, 28 вересня, в Україні очікуються місцями тумани, особливо вранці, а також періодичні дощі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook синоптикині Наталки Діденко.

Температура повітря буде комфортною, протягом дня прогнозується +13+17 градусів, а на півдні – +19+24 градуси. У Києві сьогодні буде хмарна волога погода з дощем, який більш ймовірний ввечері, максимальна температура становитиме до +17 градусів. Протягом найближчих днів синоптикиня прогнозує потепління, без дощів і туманів.

"Нормальна синоптична осінь, за букварем – вогкість, тумани, віруси, красивий кленовий листочок на дощовій шибці. Стежити уважно за своїм здоров'ям, свіжими прогнозами погоди і допомагати скромними та потужними, в кого як, усіма можливими способами рідній країні"

Окрім цього, на тлі присутності туманів закликала водіїв бути обережними, а при штилі – алергіків і людей із бронхо-легеневими недугами.

Раніше "Дивогляд" розповідав про те, якою буде погода у жовтні 2022.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ