безлюдний острів

У Тихому океані виявили новий острів, про який раніше ніхто не знав

Shutterstock

Знахідка збільшується у розмірах з неймовірною швидкістю

У Тихому океані виявили новий, невідомий нікому раніше острів. Де він розташований і як з'явився, розповідає "Дивогляд" із посиланням на CNN.

Знахідку проаналізували дослідники з Геологічної служби Тонга та експерти NASA. Вони стверджують, що новоутворений острів розташовується у південно-західній частині Тихого океану, на підводній горі Гоум-Риф, що біля центральних островів Тонга.

Науковці відмітили, що один з підводних вулканів прокинувся саме у цьому місці 10 вересня. Він викинув лаву, пару й попіл і за 11 годин після виверження на поверхні океану з'явився новий острів.

Фахівці з Геологічної служби Тонга відмітили, що острів стрімко збільшується. Станом на 14 вересня його розміри становили 4 тис кв м, але вже до 20 вересня цей показник збільшився до 24 тис кв м.

Експерти з NASA розповіли, що такі острови, що були створені підводними вулканами, можуть існувати роками або десятиліттями, але зазвичай вони недовговічні.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на картах Google знайшли загадкову чорну діру посеред Тихого океану.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ