Видання Playboy йде з України після 17 років існування

massappeal.com

Причиною цього могла стати позиція редакції щодо війни

Playboy йде з України після 17 років існування. Про це повідомив співвласник офісу в Україні Олександр Шевченко, передає "Дивогляд".

Американський офіс закриває журнал Playboy в Україні. Видання припинить своє існування у нашій країні з 1 січня 2023 року:

"З 1.01.2023 Playboy Україна припинить своє існування. Рішення центрального офісу. Причину ніхто не пояснив. Говорити погано про партнерів не в моїх правилах. З рф Playboy не пішов. З України пішов. Усі фін зобов'язання з нашого боку виконані на 100%. Є непереборне бажання купити всю компанію Playboy та звільнити все правління. Не вистачає $20 мільйонів. Ніхто не бажає?" – прокоментував співвласник офісу в Україні Олександр Шевченко.

Разом із цим, Шевченко натякнув на ймовірній причині закриття видання – випуск про війну і засудження вторгнення рф у нашу державу. Співвласник розповів, що редакція видання займається волонтерством, допомагає армії і бере участь у постачанні гуманітарки.

"Думаю, реальна причина закриття Playboy Україна – наш неформатний випуск "Playboy війна". Так не можна було робити", – зазначив Шевченко.

Однак, у центральному офісі назвали офіційну причину припинення роботи Playboy в Україні – власники "стають продуктовою компанією".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що "Укрпошта" припинила роботу на тимчасово окупованих територіях.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

https://www.5.ua/dv/ru/life/283923

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ