"Місто"

У США посеред пустелі відкрили гігантський арт-об'єкт, який створювали понад півстоліття – фото й відео

Ben Blackwell

Йдеться про найбільший витвір сучасного мистецтва

В американській пустелі Невада з'явився арт-об'єкт під назвою "Місто", створений ленд-арт художником Майклом Гайзером. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CNN і Twitter.

Гайзер почав працювати над своїм творінням у 1970 році за власні гроші. Вже у 1998 році він створив фонд Triple Aught Foundation, завдяки якому отримав необхідне фінансування. Ці 52 роки художник займався створенням ландшафтно-архітектурного проєкту, довжина якого склала 2,5 км, а ширина – 1 км. Його масштаби нагадують руїни стародавньої цивілізації.

"Місто"
"Місто"
Фото: Ben Blackwell

Процес зведення був вкрай важким, бо автору довелося формувати величезні насипи землі, пересувати камені та будувати величезні бетонні споруди. Також Гайзер видобував на цьому місці глину, пісок і камінь. "Місто", яке стало найбільшим витвором сучасного мистецтва, розташоване у Національній пам'ятці "Басейнів та Хребтів" у центрально-східній частині Невади за 250 км від Лас-Вегаса. Раніше це місце населяли корінні племена Америки.

Одночасно на цьому арт-об'єкті може знаходитися максимум шість людей. Сеанси на відвідування цього місця вже розписали до 2023 року.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що королева Єлизавета отримає капелюх від українського дизайнера.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ