Королева Єлизавета ІІ

Єлизавета ІІ отримає капелюх від українського дизайнера – фото

UK in Ukraine / Twitter

"Усе, що пов'язане з Україною, стало ще моднішим"

У колекції королеви Великої Британії Єлизавети ІІ з'явиться капелюшок від українського дизайнера Руслана Багінського. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook першої заступниці МЗС України Еміне Джапарової.

"Сьогодні завдяки рішучому опору українського народу російському агресору, завдяки нашій сміливості та патріотизму Україна стала трендсеттером в різних сферах на різних континентах. Інтерес до України посилив інтерес і до всього українського – історії, традицій, мови, культури. Усе, що пов'язане з Україною, стало ще моднішим – синьо-жовті кольори та вишиванки стали трендом у мільйонів людей по всьому світу, голлівудських зірок, відомих особистостей, публічних осіб, політиків", – розповіла Джапарова.

З нагоди Дня Незалежності всесвітньо відомий український дизайнер головних уборів та аксесуарів Багінський створив унікальний капелюшок для Єлизавети II. Його вже передали послу Великої Британії Мелінді Сіммонс.

"Пишаємося, що український капелюх від Багінського – тепер частина колекції головних уборів Її Величності", – додала перша заступниця МЗС України.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Борис Джонсон привітав Україну з Днем Незалежності, а його резиденцію прикрасили синьо-жовтими квітами.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ