"Азовсталь"

В Україні створили комікс про захисників і цивільних людей з "Азовсталі" – фото

Дмитро Козацький

Випуск складається з чотирьох репортажів

На честь 31-річниці Незалежності України видання Inker випустило серію коміксів, присвячених захисникам "Азовсталі", повідомляє "Дивогляд".

Випуск складається з чотирьох репортажів. Один з них, що має назву "Я боротимусь за тебе", створили у графічному стилі Катерини Прокопенко – ілюстраторки і дружини українського військового з батальйону "Азов" Дениса "Редиса" Прокопенка.

"Катерина особисто дала дозвіл редакції на використання її стилю й мотивів художньої творчості. Це історія кохання та відчайдушної боротьби дівчини за порятунок і свободу свого чоловіка. Боротьби, яка триває й досі", – розповідає команда Inker.

Другий репортаж "Злітай в пекло і повернись" розповідається від імені учасника першої секретної операції з евакуації поранених з металургійного заводу "Азовсталь". Головний герой розповів, як і в яких умовах його команда подолала на гелікоптері відстань у 100 км на висоті 5 м над окупованою територією.

Третій репортаж під назвою "Тітка суп" розповідає про Наталію Бабеуш. Вона годувала дітей, які ховалися від обстрілів в бункерах заводу.

Остання, четверта історія "Бомбосховище" містить в собі історію дружини бійця "Азова", яка разом зі своїм чотиримісячним сином ховалася у сховищі "Азовсталі". 

Над коміксом працювала численна кількість сценаристів, ілюстраторів та інших фахівців, серед яких Володимир Кузнєцов, Максим Солнцев, Ярко Філевич, Linnison, Олексій Чорний і Людмила Самусь.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Україні створюють комікс з історіями людей, що постраждали від війни.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ