Послуга онлайн-шопінгу залишалася затребуваною серед українців навіть під час бойових дій
Асоціація рітейлерів України провела дослідження, під час якого встановила, що кількість комерційних запитів в українському сегменті Google зростає щотижня на 2-3%. Що саме українці найчастіше купували онлайн, розповідає "Дивогляд".
Сьогодні українці купують інтернет-товари на 16% рідше, ніж робили це до війни. Водночас, популярність інтернет-шопінгу залишається великою.
Останнім часом все більше українців шукають товари для опалення будинку, кухонне приладдя, домашні меблі, спортивні та фітнес-товари, ювелірні прикраси.
Так, наприклад, за липень і серпень кількість запитів "товари для опалення будинку" зросла на 20%, що є рекордом на цей період. Зокрема, популярність категорії "обігрівач" на півночі України зросла на 27%, на півдні – на 14%, на заході – на 10%, у центрі – на 8%, на сході – на 6%.
"Сезонність цього року працює не для всіх категорій. Наприклад, у категорії "обігрівач" кількість запитів зараз абсолютно змінює всю сезонність, яку ми бачили до цього. Коли була проблема з бензином і величезними чергами на АЗС, значно злетіла категорія "електросамокати". Зростання категорії "сушарка для фруктів" показує, що українці враховують можливість відсутності електроенергії у ці непрості осінь та зиму. Водночас категорія "холодильник" просідає", – пишуть аналітики.
Також затребуваною нині є категорія "домашні меблі". Ймовірно, до цієї категорії здебільшого звертаються українці, які вимушено покинули свої домівки у небезпечних регіонах і переїхали на захід.
Щодо одягу, то у цьому переліку найпопулярнішими були наступні запити: "футболки ЗСУ", "патріотичні футболки", "бронежилет".
Разом із цим, українці почали менше "гуглити" брендові товари і звертають більше уваги на їхню вартість. В Асоціації рітейлерів пов'язують це із падінням купівельної спроможності.
Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як зробити замовлення на iHerb в Україні.
Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.
Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.