Соціальні мережі, соцмережі

Гідний конкурент Facebook та Instagram: нова соцмережа BeReal стрімко набуває популярності у світі

Shutterstock

Додаток здобув першість за популярністю в Аpple App Store у США

У світі набуває популярності нова соцмережа BeReal, яка може стати гідним конкурентом Facebook та Instagram, повідомляє "Дивогляд". 

Сервіс позиціонує себе, як відмінний від платформ компанії Meta. Користувачі BeReal фотографують своє оточення у будь-який момент. Лишу публікуючи такі знімки, користувач може бачити дописи інших.

Відмінністю нової соцмережі від Instagram є те, що фотографії не потребують редагування. Найбільш цікавими вони стають, якщо на них присутній ефект випадковості, який відображає найкращі моменти життя: буденність, робочий час, святкові дні, нудьга вдома тощо.

Помітної популярності BeReal здобув наприкінці літа 2022. Додаток отримав першість за популярністю в Аpple App Store у США – понад 28 млн завантажень (більшість – цього року).

"Зараз ми спостерігаємо, як уподобання покоління Z зміщуються у бік глибших і персоналізованих вражень", – каже засновник додатку для розсилки фотографій членам сім’ї Locket Метт Мосс.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Саудівській Аравії жінку засудили до 34 років через пости у Twitter.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ