Олександр і Марія

Новий рекорд: 5-річна українка зібрала 35 тис грн для ЗСУ – фото

Вєтрова Лана / Facebook

"У дітей мрія одна: щоб якомога швидше закінчилася війна"

5-річна мешканка Кривого Рогу Марія Макеєва визнана наймолодшою волонтеркою, яка завдяки своєму виступу зібрала 35 492 грн для потреб українських військових. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на керівницю Національного реєстру рекордів Лану Вєтрову.

"Неможливо перемогти країну, де навіть найменші діти наближають перемогу. Дівчинка під музичний супровід свого старшого братика Олександра (який, до речі, теж є рекордсменом України в іншій номінації) виконувала українські пісні у центрі Львова, куди вони з мамою тимчасово переїхали під час війни"

Виступ Марії тривав 9 годин 54 хвилини. Спочатку діти просто мріяли назбирати гроші на бронежилет, але їхні батьки дізналися, що на передовій дуже потребували у тепловізійних прицілах.

"Тож за допомогою волонтерського фонду, який до дитячих коштів ще доклав певну суму, було придбано тепловізор INFIRAY СL35 M та переданий нашим бійцям на передову. Наймолодша в Україні волонтерка зі своїм братиком планують ще виступити і зібрати кошти на потреби ЗСУ. У дітей мрія одна: щоб якомога швидше закінчилася війна"

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Херсоні пенсіонери переказали на ЗСУ гроші, отримані від окупантів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ