"Євробачення", Україна

Євробачення-2023 може пройти не в Англії – букмекери назвали місто-фаворит

Shutterstock

Шорт-лист британських міст стрімко скорочується

Наймасштабніший пісенний конкурс Європи Євробачення у 2023 році мав би відбутися в Україні. Однак, через війну було прийняте рішення проводити захід у Великій Британії. Нещодавно стало відомо, що пісенний конкурс відбудется не в Англії. 

"Дивогляд" із посиланням на Bloomberg повідомляє, що Європейська мовна спілка оприлюднила шорт-лист міст, в яких проведуть пісенний конкурс.

Букмекери звернули увагу на цей перелік і висунули свій прогноз щодо місця проведення Євробачення-2023. Вони вважають, що конкурс може прийняти не сама Англія, а шотландське місто Глазго.

Варто відмітити, що конкурс може відбутися в будь-якій з історико-географічних областей Сполученого королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

"До шорт-листа Глазго потрапило через OVO Hydro – найбільшу криту арену Шотландії, яка може вмістити 14,3 тис глядачів. Вона випереджає далеко не всі міста-конкуренти, адже в Манчестері є AO Arena з 21 тисячею місць, а в Лондоні – O2 Arena, що може прийняти 20 тисяч єврофанів", – йдеться у повідомленні.

Букмекери відмітили, що за можливість проведення Євробачення змагатимуться три міста: 

  • Глазго;
  • Бірмінгем;
  • Манчестер.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Україні розпочався нацвідбір на Євробачення-2023.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ