"Євробачення", Україна

В Україні розпочався нацвідбір на Євробачення-2023

Shutterstock

Існує кілька вимог, яких артисти повинні дотримуватися

В Україні розпочали прийом заявок претендентів на участь у нацвідборі на Євробачення-2023, повідомляє "Дивогляд". 

Всі бажаючі представити нашу державу на наймасштабнішому пісенному конкурсі Європи у Великій Британії можуть взяти участь у національному відборі. Для цього сольний артист або музичний гурт повинен заповнити спеціальну форму до 15 жовтня 2022 року.

Існує кілька вимог, яких артисти повинні дотримуватися, якщо хочуть взяти участь у нацвідборі: пісня має бути виконана будь-якою мовою, окрім російської. Її хронометраж має становити не більше трьох хвилин.

Рішення щодо того, хто представлятиме Україну на Євробаченні-2023 приймуть вже у грудні.

Офіційним музичним продюсером нацвідбору виступив український артист Дмитро Шнуров "Pianoboy". Склад журі фіналу нацвідбору, а також національного жури для міжнародного конкурсу обиратимуть українці за допомогою онлайн-голосування.

Нагадаємо, попри те, що у Євробаченні-2022 перемогу здобув український гурт Kalush Orchestra і, відповідно до правил, у 2023-му конкурс мав би відбутися в Україні. Однак, через війну було вирішено провести його у Великій Британії, яка посіла друге місце у Євробаченні-2022.

Європейська мовна спілка (EBU) та ВВС оприлюднили шорт-лист англійських міст, в одному з яких проведуть Євробачення-2023. З повним списком можна ознайомитися за посиланням.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ