Україна – Євросоюз

Євросоюз подовжив термін дії статусу тимчасового захисту для українців

Facebook/ Петро Порошенко

В Єврокомісії домовилися також щодо створення проєкту під назвою "Міжнародна українська школа"

У країнах Європейського Союзу офіційно подовжили термін дії статусу тимчасового захисту для українців, які через повномасштабну війну в Україні вимушено покинули свої домівки і знайшли прихисток за кордоном, повідомляє "Дивогляд".

З відповідною заявою виступила віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина. Жінка відмітила, що отриманий українськими переселенцями статус тимчасового захисту діятиме щонайменше до весни 2024 року. За цим статусом вже зареєструвалися близько 5 млн українців.

Разом із цим, наразі готується роз'яснення до процедури, яка дозволяє українцям тимчасово виїхати в Україну і повернутися назад до ЄС.

В Єврокомісії домовилися також щодо створення проєкту під назвою "Міжнародна українська школа", який забезпечуватиме українським школярам навчання у школах ЄС, де викладатимуть українські вчителі.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що єврокомісія створила гарячу лінію українською мовою для допомоги біженцям у будь-якій країні ЄС.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA. 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ