Посвідчення водія

Українські біженці в ЄС можуть не змінювати свої права на європейські

racurs.ua

Це стосується окремої категорії українців

Громадяни України, які отримали тимчасовий прихисток в одній з країн Європейського Союзу, можуть користуватися своїм водійським посвідченням, не міняючи його на європейський аналог, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Європарламент.

Європейський парламент ухвалив проєкт, який дозволяє переселенцям з України використовувати водійське посвідчення своєї країни. Щоправда, стосується це лише тих, хто оформив в Європі тимчасовий прихисток, через повномасштабну війну в Україні.

Це правило поширюється й на тих, хто виїхав за кордон ще до 24 лютого, але також оформився в одній з країн ЄС. "За" ухвалення відповідного проєкту проголосували 561 депутат, "проти" – 6, "утрималися" – 5.

"Українці, які втекли від вторгнення Росії в Україну та отримали статус тимчасового захисту, зможуть продовжувати користуватися своїми українськими водійськими правами без необхідності обмінювати їх на водійські права ЄС або складати новий іспит із водіння, поки вони користуються статусом тимчасового захисту", – йдеться у повідомленні Європарламенту.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як отримати європейське водійське посвідчення.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ