Монети

У Великій Британії знайшли артефакти часів Стародавнього Риму – фото

Adrian Marsden

Знахідки оцінили у розмірі $25 тис

У східній Англії на сільськогосподарському полі знайшли 11 золотих монет із зображенням першого імператора Римської імперії. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Live Science.

Дослідження 11 артефактів, оцінених у $25 тис, показало, що на них нанесено зображення першого римського імператора Октавіана Августа та його прийомних синів Гая і Луція, яких він планував зробити спадкоємцями престолу. Монети виконані з високоякісного золота.

Науковці помітили на них невеличкі поглиблення, що може вказувати на те, що їх перевіряли на достовірність, бо у Стародавньому Римі гроші часто підробляли. Окрім золотих монет, шукачі скарбів знайшли 100 мідних римських монет, 2 срібні монети, а також багато прикрас та інших артефактів. Усі знайдені предмети вже викупив Британський музей.

Монети
Монети
Фото: Adrian Marsden

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що супертелескоп "Джеймс Вебб" зробив найточніше зображення глибокого космосу.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ