James Webb

Супертелескоп "Джеймс Вебб" зробив найбільш точне зображення глибокого космосу – вражаючі фото (оновлено)

NASA Webb Telescope / Twitter

Знімок створили за допомогою інфрачервоної камери Near-Infrared Camera

Супертелескоп "Джеймс Вебб" передав перше найбільше і надточне зображення об'єктів з глибокого космосу. Як повідомляє "Дивогляд", це зображення оприлюднив президент США Джо Байден на своїй сторінці у Facebook.

Знімок був зроблений у ніч на 12 липня за допомогою інфрачервоної камери Near-Infrared Camera (NIRCam). Він складається з великої кількості зображень, які створили на різних довжинах хвиль, загальною тривалістю 12,5 годин.

На фотографії розміщується галактичний кластер SMACS 0723, який привернув увагу науковців купою цікавих деталей. На світлині можна побачити, який вигляд мав SMACS 0723 4,6 млрд років тому і наскільки глибоким є космос. 

Апарат NIRCam дозволив розгледіти найдрібніші деталі різних галактик і їхні структурні елементи, які раніше людство не спостерігало.  

"Перше зображення, отримане космічним телескопом Вебба, є історичним моментом для науки й техніки. Для астрономії та дослідження космосу. І для Америки й всього людства", – написав Байден.

Знімки телескопа "Джеймс Вебб"
Знімки телескопа "Джеймс Вебб"
Фото: NASA

Окрім цього, вчені нещодавно опублікували нові фото, які демонструють найглибші частини всесвіту:

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що космічний телескоп NASA показав залишки зірки, що вибухнула.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ