У небі над Новою Зеландією помітили дивний малюнок

"Ми дивилися вгору і поступово божеволіли": у небі над Новою Зеландією помітили дивний малюнок – фото

Twinkle Dark Sky Tours / Instagram

Знову повідомлення від НЛО?

У небі над Новою Зеландією помітили дивовижний малюнок, що світився синім кольором. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на SkyNews.

Астрономи-любителі виявили об'єкт у неділю, 19 червня. Малюнок розтягнувся нічним небом і викликав багато питань в очевидців. Одні сприйняли це за НЛО, або повідомлення, яке вони надіслали людству.

"Це було схоже на величезну спіральну галактику, яка просто висіла в небі і повільно дрейфувала. Ми швидко стукали у двері всіх наших сусідів, щоб вивести їх на вулицю. Вп’ятьох ми стояли на нашій спільній веранді, дивилися вгору і поступово божеволіли", – заявив один із очевидців Аласдер Бернс.

Учений-фізик з Оклендського університету Річард Істер також вважає це явище дивним, але цілком може його пояснити. Як стало відомо, "малюнок" з'явився через ракету, яку запустили з Землі для виведення супутника на орбіту.

"Викиди ракети під час польоту складаються з води та вуглекислого газу, які на короткий час утворюють хмару в космосі, освітлену сонцем. Орбіта супутника та положення Сонця вплинули на зовнішній вигляд цих хмар", – сказав Істер.

Учений припустив, що це могла бути ракета американської компанії SpaceX, яку запустили для того, щоб доставити на орбіту супутник Globalstar.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що учені назвали точну кількість інопланетних цивілізацій в Чумацькому шляху.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ