Плямистий морський слимак

У США вчені знайшли рідкісну прозору рибу – фото

Sarah Friedman, PhD / Twitter

"Я давно сподівалася побачити одну з них на власні очі"

Науковці досліджували води Аляски та несподівано виявили рідкісного плямистого морського слизняка. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mashable.

"Я давно сподівалася побачити одного з них на власні очі. Плямистий морський слимачок Crystallichthys cyclospilus – велика рідкість", – розповіла біологиня з Національного управління океанічних та атмосферних досліджень (NOAA) Сара Фрідман.

Наразі фахівці виявили приблизно 5 таких прозорих риб, які водяться на глибині від 100 до 200 м. Вони мають прозорі червоні тіла, завдяки яким вони можуть маскуватися. Так, плямисті морські слимаки маскуються за допомогою довжини хвилі світла, що проходить крізь воду.

У червоного світла найкоротша довжина хвилі, а тому воно ніколи не досягає глибоких темних вод. Завдяки цьому хижаки не помічають глибоководних істот. Також ці тварини мають присоски у нижній частині тіла, за допомогою яких вони прикріплюються до скель і тримаються у сильних течіях.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що науковці знайшли унікальну рослину, яка полює під землею.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ