Таліта ду Валле

У Харкові загинула бразильська модель і акторка, яка боролася проти окупантів – фото

Newsflash

Покійна брала участь у бойових діях і допомагала пораненим

У Харкові внаслідок рашистського ракетного удару загинула бразильська актриса та модель Таліта ду Валле, яка у якості добровольця допомагала українським військовим. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Folha de Sao Paulo і Daily Mail.

Трагедія сталася 30 червня. Під час ракетного удару 39-річна Таліта ду Валле була в укритті разом з іншим бразильським добровольцем, колишнім військовослужбовцем Дугласом Буріго. Атака спричинила пожежу та бразилійка задихнулася у диму, як і Буріго, який намагався її звідти витягти.

Модель і актриса пройшла снайперську підготовку і планувала написати книгу про війну в Україні. За словами її брата, Талута провела в Україні лише 3 тижні та за цей час встигла взяти участь у бойових діях і допомагала пораненим. Раніше вона була учасницею гуманітарних місій по всій планеті та навіть воювала проти ІДІІЛ в Іраку.

Таліта ду Валле
Таліта ду Валле
Фото: Newsflash

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що українського актора, який грав у фільмі Сенцова "Носоріг", поранили на фронті.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ