Зелене небо

У США після шторму небо стало зеленого кольору – вражаючі фото й відео

@jkarmill / Twitter

Фахівці розповіли, чим обумовлено це явище

В американському штаті Південна Дакота після сильного шторму позеленіло небо. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Newsweek.

Небо змінило колір після наближення до міста Су-Фолс, де були сильні пориви вітру та дощ. Національна метеорологічна служба США повідомляє, що погодні умови – частина шторму Деречо. Пориви вітру досягали у деяких районах 159 км/год.

Паралельно з'явилися грозові хмари і небо стало зеленим, що приголомшило місцевих, які почали публікувати фото й відео. За словами метеоролога Корі Мартіна, це явище обумовлено червонуватим випромінюванням сонячного світла, яке реагує на блакитні краплі води всередині грозових хмар.

"Грози зазвичай трапляються ближче до вечора, коли небо набуває легкого червоного відтінку. Коли кут нахилу сонця повільно починає наближатися до горизонту, частки в грозових хмарах значної глибини і вмісту води будуть здебільшого розсіювати синє світло. Коли червоне світло, розсіяне атмосферою, освітлює краплі води/льоду у хмарі, вони світяться зеленим", – зазначив він.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Карпатах температура повітря впала майже до 0°.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ