Юпітер

Апарат NASA зробив найближчі знімки хмар Юпітера і його місяця

NASA

Під час цього польоту апарат наблизився до планети на рекордну відстань

Космічний апарат "Юнона" національного агентства NASA зробив нові найближчі кадри хмар Юпітера і його вулканічного супутника ІО. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на Forbes.

Апарат, який розташовується на високоеліптичній орбіті, що навколо Юпітера, облетів газового гіганта. Наблизившись до планети до відстані у кілька тис км, пристрій зробив кілька цікавих знімків над верхівками хмар за допомогою камери JunoCam. Під час цього польоту апарат наблизився до планети на рекордну відстань.

Разом із цим, науковці змогли більш детально дослідити ядро Юпітера, спираючись на гравітаційні дані, які зібрали в процесі польоту апарата "Юнона". Найбільш несподіваним для вчених стало те, що в ядрі було виявлено велику кількість важкого матеріалу. 

На основі результатів астрофізики зробили висновок, що багато років тому Юпітер цілком міг поглинати будівельні блоки Сонячної системи, які називають планетозималями.

Разом із цим спеціалісти вкотре заявили про те, що атмосфера Юпітера переважно складається з водню і гелію, але також містить в собі велику різноманітність хмар різних розмірів і форм.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що вчені розповіли, чи вдалося їм знайти ознаки життя на Венері.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ