Теоретична Дев'ята планета

Чи може існувати життя за межами Землі – вчені зробили нове приголомшливе відкриття

Shutterstock

Те, про що раніше ніхто не знав

Учені вже велику кількість часу досліджують можливість існування життя поза межами планети Земля і висунули нові цікаві факти щодо цього питання, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Forbes.

У результаті нового дослідження науковці звернули увагу на кам'янисті екзопланети, атмосфера яких складається з газоподібного водню та гелію. Астрономи вважають, що на поверхні цих космічних об'єктів може міститися вода, що свідчить про те, що протягом кількох млрд років там може існувати життя.

Науковці відмічають, що на досліджуваних планетах, швидше за все, зберігається первісна атмосфера, в якій переважає водень і гелій.

"Можливо, існують планети невеликого розміру, які також втратили свою первісну атмосферу з водню та гелію, і вона стала зовсім іншою. Але ми говоримо про великі кам'янисті планети, які цю атмосферу змогли втримати. На них може бути рідка вода, але знайти такі планети, які мали б ще й правильну масу та перебували в так званій зоні проживання своєї зірки, дуже непросто", – каже дослідник Мол Лус.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у хмарах Венери може існувати життя.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ