У Тернополі жінка отримала повістку та прийшла до військкомату, чим шокувала його працівників – фото й відео

Мешканці Тернополя вручили повістку, бо вона з'явилася на вулиці після початку комендантської години, після чого та несподівано відвідала військкомат

У неділю, 26 червня, після 23-ї години Вікторію зупинив патруль і вручив повістку, яка мала печатку та підпис начальника Тернопільського об'єднаного міського центру комплектування та соціальної підтримки. Через кілька днів жінка вирішила відвідати військкомат. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "20 хвилин".

"Я хвилювалася, але розумію, що я порушила закон, бо була на вулиці у комендантську годину. Тому мусила прийти та показатися"

За словами українки, її поява у військкоматі шокувала його працівників. Вони перепросили та не зрозуміли, як склалася така ситуація. Цікаво, що під час візиту у жінки навіть не перевірили паспортні дані, а повістку, яка мала штамп і підпис, забрали.

Історія Вікторії, яка отримала повістку
Історія Вікторії, яка отримала повістку
Фото: "20 хвилин"

Читайте також:

"За їхніми словами, це не були військові, ніби то не були працівники військкомату, які вручали повістку. Попросили вибачення та сказали, що більше такого не повториться і відпустили. Більше я питань не задавала. Всі виглядали здивованими, казали, що не розуміють, як так сталося. Це не є їхня вина, на мою особисту думку. Нормально до мене ставилися, подякували за те, що я прийшла. Шоковані, мабуть, як вони, так і я. Як так взагалі могло вийти, що на вулиці вручили повістку не військовозобов'язаній? Сподіваюсь, що якось це будуть вирішувати"

Співробітники військкомату розповіли журналістам, що наразі жінкам повістки не вручають, а обласна поліція заявила, що не пов'язана з їх врученням.

"Співробітники, які входять до складу патрулів, слідкують лише за громадським порядком, супроводжують військових. А поліція жодним чином не контролює дій військових", – заявив начальник відділу комунікації обласного управління поліції Сергій Крета.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що буде, якщо після отримання повістки не відвідати військкомат або ТЦК.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше