Ключі

Мешканцю Калуша заборонили виходити з дому після 22:00 і відвідувати кафе – у чому причина

Shutterstock

Чоловіку також заборонили покидати межі свого району без офіційного дозволу поліції

Жителю міста Калуш заборонили виходити на вулицю після 22:00 та виїжджати за межі свого району проживання без офіційного дозволу місцевої поліції. Про причину цього читайте у матеріалі "Дивогляду". 

Калуський міський суд встановив над чоловіком адміністративний нагляд і заборонив:

  • виходити з дому після 22:00;
  • виходити/виїжджати за межі Калуської, Войнилівської, Верхнянської та Новицької громад;
  • відвідувати бари, ресторани і ходити на дискотеки.

Заборони триватимуть упродовж одного року з можливістю їхнього подовження. 

Причиною цього в органах називають те, що мешканець Калуша вже неодноразово порушував громадський порядок в місті після того, як вийшов з виправної колонії. При цьому в суді не зазначають, які саме правопорушення зафіксовані за хлопцем.

"Після звільнення з місць позбавлення волі, парубок на шлях виправлення не став, зарекомендував себе з негативного боку, допускав адміністративні правопорушення, за які притягався до адміністративної відповідальності, на попередження органів внутрішніх справ не реагує, продовжує порушувати громадський порядок", – йдеться у повідомленні пресслужби суду.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Полтаві організатору акції протесту проти карантинних обмежень виписали штраф за їх порушення.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ