петиція "Спасіння нашої держави"

Українка запропонувала пролетіти над Україною з іконою Божої Матері, щоб очистити її від "нечисті"

Електронні петиції

Відповідна петиція з'явилася на сайті президента України

Жителька України виставила у мережу петицію з проханням очистити нашу державу від нечисті. Для цього вона пропонує пролетіти над всією Україною з іконою Божої Матері, повідомляє "Дивогляд".

Відповідна петиція під назвою "Спасіння нашої держави" з'явилася на державному сайті petition.president.gov.ua. Авторка петиції Людмила Роган запропонувала некласичний спосіб очищення нашої країни від російських окупантів.

Жінка вважає, що захистити Україну від "нечисті" можна, пролетівши над всією її територією з іконою Божої Матері. Ймовірно, Людмила вважає, що це допоможе вигнати окупантів з українських земель.

"Прохання взяти ікону Матір Божої, Покрови Богородиці і пролетіти над всією Україною, щоб покрила нас від нечисті, яка наступила на нашу неньку Україну. На мирне населення, на дітей", – йдеться в петиції.

Перспективи втілення цієї петиції в реальність дуже низькі. З 17 травня 2022 року вона зібрала лише 29 голосів з 25 тис необхідних. Збір підписів триватиме ще 51 день, але, як можна зрозуміти, в Україні таке "закриття неба" не вважають ефективним.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на сайті президента України з'явилася "петиція року" з проханням "видкрыты будласко границы".

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ