Безпритульні кіт і пес

В Україні просять заборонити розведення тварин на час війни та 5 років після неї

Shutterstock

Автор пропонує штраф від 8500 до 68000 гривень з конфіскацією тварин

На сайті президента України зареєстрували петицію, яка вимагає від влади заборонити розведення та продаж домашніх та диких тварин під час воєнного стану та протягом 5 років після його закінчення. Про це повідомляє "Дивогляд".

Автор петиції Олександр Титарчук хоче змінити Закон України "Про захист тварин від жорстокого поводження", а саме – статті 8 та статті 22. Зокрема, йдеться про заборону розведення домашніх тварин на період воєнного часу та протягом п'яти років після закінчення воєнного часу.

За порушення цих статей пропонується покарання у вигляді штрафу від 8500 до 68000 гривень з конфіскацією тварин. Для цього автор запропонував змінити Кодекс України про адміністративні правопорушення, доповнивши його окремою статтею 154-1 "Порушення заборони розведення домашніх та диких тварин в період дії воєнного стану". Наразі петицію підписали 1066 людей із 25000 необхідних.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Одесі на іподромі жорстоко вбили знесиленого коня.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ