Учасники акції протесту проти карантину у Полтаві

У Полтаві організатору акції протесту проти карантинних обмежень виписали штраф за їх порушення

zmist.pl.ua

З іншими учасниками протесту провели роз'яснювальну роботу

У Полтаві організатор акції протесту проти карантинних обмежень отримав штраф за порушення цих правил. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Зміст.

Інцидент відбувся у полтавському ТРЦ "Екватор". Чоловік на ім'я Денис Корнєєв зібрав єдинодумців, які виступили проти запроваджених карантинних обмежень, пов'язаних з пандемією COVID-19. 

Учасники акції протесту пішли за покупками у супермаркет, але не дотримувалися рекомендації безпеки. Зокрема, порушували масковий режим та не надавали сертифікати про вакцинацію, а коли касири відмовлялися їх обслуговувати – починали їсти товар просто перед ними.

"Перекрили понад 10 кас, покупці скаржилися, бо не змогли швидко та безперешкодно здійснити покупки та йшли з магазину геть. Ми втрачаємо товарообіг. Трьом касирам стало зле, викликали швидку допомогу. На одну з касирок один з протестувальників плюнув, бо йому не пробили товар. Але ми не можемо продати товар людині без маски", – розповіла адміністраторка магазину.

До торгівельного центру прибула слідчо-оперативна група, яка схопила протестувальників. У свою чергу учасники акції надали правоохоронцям колективну заяву з підписами, у якій йшлося про порушення їхніх конституційних прав. 

Речник Полтавської поліції Роман Грішин розповів, що особи усіх учасників протесту вже встановили. З ними провели роз'яснювальну роботу, а на організатора заходу склали адміністративний протокол.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Мелітополі жінка вийшла викидати сміття без паспорта і постала перед судом.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ