Шкільний клас

Як працюватимуть садки і молодші класи у "жовтій" зоні карантину – Шкарлет

Shutterstock

У Міносвіти пояснили, що буде з навчанням для маленьких дітей

Починаючи з 23 вересня в Україні усі навчальні заклади, де хоча б однією дозою вакциновані менше 80% вчителів, перейдуть на дистанційне навчання. Але тут є винятки. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "BBC Україна".

Міністр освіти Сергій Шкарлет заявив, що дитячі садки і молодші (1-4) класи все-одно будуть працювати. Відповідні зміни внесли до постанови уряду №1236 від 9 грудня 2020 року.

"Умова щодо наявності 80% вакцинованого персоналу НЕ поширюватиметься на заклади дошкільної освіти, спеціальні заклади загальної середньої освіти, 1-4 класи закладів ЗСО. Вони продовжуватимуть працювати в очному форматі з дотриманням протиепідемічних норм", - сказав міністр.

Такий виняток діятиме не лише під час "жовтого", а й під час "червоного" рівнів епіднебезпеки.

Міністр вкотре закликав свідомо віднестися до питання вакцинації і не відкладати з цим, щоб не наражати на небезпеку себе і оточуючих.

За даними BBC, станом на 19 вересня в Україні першу дозу вакцини від COVID-19 мають менше половини освітян – 48%, обидві дози отримали 37% вчителів.

У "жовтій" зоні карантину зможуть продовжити очну роботу школи, де щонайменше 80% працівників будуть вакциновані. Але до них відносяться також ті, хто мають документ, який підтверджує, що вони перехворіли, або негативний ПЛР-тест, який треба буде поновлювати кожних 3 днів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ