Президент Бразилії Жаїр Болсонару

Президента Бразилії не пустили до ресторану в США, бо він не вакцинований від COVID-19

Shutterstock

Лідер країни раніше просив громадян "припинити скиглити" через пандемію та критикував карантинні обмеження

У Нью-Йорку президент Бразилії Жаїр Болсонару був вимушений обідати на вулиці, бо його не пустили у ресторан через відсутність щеплення від коронавірусу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Globo.

Чинні санітарні правила вимагають, щоб відвідувач закритого місця, у тому числі закладу харчування, підтвердив те, що він вакцинований від COVID-19. Саме тому бразильського президента не пустили всередину ресторану, бо він досі не вакцинувався.

У підсумку разом з ним на вулиці їли міністр туризму Жільсон Мачаду Нето, міністр охорони здоров'я Марсело Кейрога та інші політики. Зазначимо, що політика Болсонару стосовно пандемії у Бразилії стала відомою на увесь світ. На його думку, немає суттєвої різниці між COVID-19 і грипом.

Окрім цього, як пише агентство Anadolu, чоловік звернувся до населення своєї країни, щоб те "припинило скиглити" через епідемію. Також він критикував карантинні обмеження, попри погіршення ситуації з інфікованими у Бразилії.

"Де опиниться Бразилія, якщо ми зупинимось? Основні види діяльності – це необхідність для деяких, щоб прогодувати сім'ю, дідько! ...Ми маємо подивитись в обличчя нашим проблемам. Досить цього скиглення, ниття. Як довго ми ще будемо плакатися?" – заявив президент у березні цього року.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що сотня жінок, які завагітніли після вакцинації, вимагають у міського голови Франківська 100 тис грн, але той каже, що "пожартував".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ