Вакцинація

Колумбієць сім разів вакцинувався від коронавірусу усіма можливими препаратами – що з ним сталося

Shutterstock

Це рішення чоловіка було добровільним

У колумбійському місті Калі чоловік сім разів робив щеплення від коронавірусу різними вакцинами і жодного разу не страждав від побічних ефектів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Noticias Caracol.

Зазначається, що колумбієць добровільно щепився усіма можливими препаратами: Sinovac, AstraZeneca, Pfizer та Janssen. Жодного разу він не відчув на собі якихось побічних ефектів. Він цілком здоровий.

Органи знайшли цього чоловіка та розповіли, що він страждає від психічного захворювання. Його не каратимуть за скоєне, оскільки у цьому є й провина органів охорони здоров'я. 

"Людину, якій 7 раз робили щеплення, вже повністю ідентифікували. Це чоловік старше 60 років з очевидними психічними розладами", — говорить секретарка охорони здоров'я Калі Міерланді Торрес.

Щоб у майбутньому цей випадок не повторився, влада Колумбії створила спеціальну електронну форму згоди, яку має підписати кожен, хто хоче вакцинуватися.  

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Росії медсестра, в якої закінчилася вакцина "Спутник V", колола людям воду.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ