Барак Обама на святкуванні свого 60-річчя

Алкоголь, танці та сотні гостей без масок: після дня народження Обами зафіксовано спалах COVID-19

General Vibes Now / YouTube

Гості вечірки веселилися протягом усією ночі у маєтку експрезидента США

7 серпня колишній президент США святкував своє 60-річчя, після чого на острові Мартас-Він'ярд нових випадків COVID-19 зафіксували більше, ніж за будь-який тиждень з квітня 2021 року. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

"В даний час нам невідомо ні про які випадки, пов'язані з вечіркою Обами. Ще занадто рано, і єдиний спосіб дізнатися про це – всебічне відстеження контактів, – стверджує агент охорони здоров'я Тісбері і представник ради охорони здоров'я Маура Веллі.

Журналісти пишуть, що вечірку експрезидента відвідали сотні гостей, які танцювали та веселилися протягом усією ночі у маєтку Обами в Едгартауні.

За словами самого колишнього президента, перед вечіркою він найняв спеціального "координатора по COVID-19". Він стверджує, що для потрапляння на території маєтку треба було здати тести та показати свій результат. Цікаво, що самого Обаму зафіксували на камеру, коли він розважався без захисної маски.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Арнольд Шварценеггер розкритикував противників вакцини від COVID-19 і сказав, що "до біса свободу".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ