Картопля фрі

Названо місяць, коли McDonald's може відкритися в Україні – Forbes

Shutterstock

Фастфуд не працюватиме під час сигналу "повітряна тривога"

Журналісти Forbes дізналися на умовах анонімності у керівника одного з McDonald's у Києві, що ресторани швидкого харчування можуть повернутися на український ринок вже у серпні цього року. Про це повідомляє "Дивогляд".

На тлі припинення бойових дій на певних територіях все більше говорять про повернення McDonald's. Наприклад, нещодавно глава МЗС України Дмитро Кулеба розповів, що наразі є умови для відновлення роботи бренду.

Тим не менш, інформацію про відкриття у серпні не підтвердила СЕО мережі Юлія Бадрітдінова, а також не прокоментувала перемовини з МЗС. Наразі у McDonald's оновлюють протоколи безпеки.

"Оновлення протоколів безпеки включає перегляд кожної нашої локації на предмет наявності поряд бомбосховищ. Коли звучить сигнал "повітряна тривога", ресторани терміново мають зачинятися, що само по собі є досить непростим процесом, оскільки ресторан – це мінізавод зі складним обладнанням і великою кількістю відвідувачів", – розповіла вона.

Бадрітдінова поділилася, що у компанії планують відновлення мережі постачань. Переважно постачальники працюють, але через руйнацію інфраструктури є певні продукти, які треба закуповувати в інших регіонах чи країнах. Зокрема, це стосується пакувань, соків тривалого зберігання, соусів та інших продуктів.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Києві заборонили запускати феєрверки та їздити без глушника під час війни.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ