McDonald's

McDonald's може відновити роботу в Україні

Shutterstock

"Процес рухається"

Глава МЗС України Дмитро Кулеба прокоментував інформацію щодо повернення мережі фаст-фудів McDonald's в Україну. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Facebook.

Міністр закордонних справ опублікував допис, присвячений Дню батька.

"Я щасливий бути батьком Єгора і Люби. Бути батьком – це дар віддавати свою любов, енергію, сили, час, емоції. Але це також дар отримувати від дітей те саме. Чи не найбільше мені подобається, коли завдяки дітям я бачу те, що не бачу через свою дорослість і вир подій, в якому живу. Нові фільми, бренди, музика, слова, уявлення про світ – все це йде від них. Я безмежно вдячний дітям за ці дари.

А ще, як кожен батько, я знаю один "безпрограшний" варіант, як зробити дітей щасливими: замовити доставку з МакДо. Я люблю готувати вдома, але МакДо – це окремий ритуал для дітей"

Кулеба нагадав, що з початком війни McDonald's припинив роботу в Україні, але в МЗС переконані, що наразі є умови для відновлення роботи бренду.

"Кілька тижнів тому ми встановили зв’язок з українським офісом, а потім і з штаб-квартирою McDonald’s у США. Ми також порушили це питання в офіційних контактах з урядом США, адже МакДо є одним з найбільш відомих американських брендів. Процес рухається.

І сьогодні хочу побажати, щоб кожен український батько вже невдовзі зміг провести маленький сімейний ритуал і ощасливити дітей походом в МакДо або замовленням з нього. Але це не скасовує обов'язків приготувати щось смачне дітям вдома. Усіх з Днем батька!"

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв про те, як McDonald's допомагає українцям під час війни, а також про коментар компанії щодо повернення до України.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ