McDonald's

Коли в Україні відновлять роботу ресторани McDonald's і як компанія допомагає Україні

Shutterstock

Мережа ресторанів активно підтримує українців

З першого дня повномасштабного російського вторгнення ресторани мережі McDonald's припинили працювати та стали допомагати українському народу. І продовжиться це до завершення війни. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Zaxid.net.

Наразі компанія надає гуманітарну допомогу, виплачує податки та заробітну плату 10 тисячам своїх співробітників в Україні. Всі продукти, які зберігали ресторани, отримали гуманітарні штаби.

"Із ресторанів, у яких це було безпечно зробити, вже передано міськрадам понад 58 тонн продукції на загальну суму понад 50 млн грн на потреби цивільного населення та захисників. Крім того, компанія продовжує організовувати поставки в гуманітарні штаби", – стверджують у пресслужбі McDonald's.

Відомо, що заклади не працюватимуть "допоки зберігатимуться загрози атак". Також у компанії розповіли, що благодійна організація "Фундація Дім Рональда МакДональда" облаштувала центр дитячої кардіології, який переїхав з Києва до Львова та мобільну амбулаторію для людей, які перетинають кордон. Враховуючи всі гуманітарні проєкти, організація надала допомогу в розмірі 4,5 млн грн.

Мобільна амбулаторія для надання медичної допомоги перетинаючим кордон
Мобільна амбулаторія для надання медичної допомоги перетинаючим кордон
Фото: Пресслужба компанії McDonald's

"Так, "Фундація Дім Рональда МакДональда", де "МакДональдз" є партнером-засновником, продовжила підтримувати сімейні кімнати та дитячі лікарні фінансово та необхідними медикаментами і продуктами. Ліки, аптечки, їжу та дитяче харчування, воду, засоби гігієни, спальні мішки передані в 9 лікарень. Також Фундація облаштувала центр дитячої кардіології, який переїхав з Києва до Львова. Окрім того, у партнерстві з Фундацією Литви та польськими медиками створена мобільна амбулаторія для надання медичної допомоги українцям, які перетинають кордон. Наразі в амбулаторії отримали допомогу вже більше 500 людей"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як абітурієнтам вступити в українські ВНЗ, перебуваючи за кордоном.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ